تاکید بر اجرای ماده (۳) آیین‌نامه قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

تاکید بر اجرای ماده (۳) آیین‌نامه قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

🔸در نشست مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی، اجرای ماده (۳) آیین‌نامه قانون تأسیس نظام مهندسی کشاورزی مورد تاکید قرار گرفت.

🔸به گزارش روابط عمومی سنم خراسان رضوی، سیداحمد دلقندی با حضور در محل دفتر مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گفت: بنا به تصویب مجلس شورای اسلامی و سپس ابلاغ آن به هیئت دولت در سال ۱۳۸۱، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی در کشور تشکیل گردید.

🔸رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان افزود: بر این اساس و بنابه ماده (۳) آیین‌نامه قانون تأسیس این سازمان، دستگاه های اجرایی ملزم به ارجاع فعالیت‌های مشاوره و پیمانکاری موضوع این آیین‌نامه به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای پروانه و صلاحیت رتبه خواهند بود.

🔸مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی با استقبال و تمجید از فعالیت های شاخص انجام شده در حوزه بخش کشاورزی استان اظهار داشت: تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی طبق مصوبه قانونی صورت گرفته و بالطبع تمامی مفاد و دستورالعمل این قانون، لازم الاجرا خواهد بود.

🔸حسین امیر رحیمی تصریح کرد: طی مکاتبه با کلیه دستگاه‌های اجرایی استان، الزام رجاع کار به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای پروانه را ابلاغ خواهیم کرد، ضمن این که در اولین جلسه ذیحسابان استان از رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان جهت ارائه توضیحات تکمیلی دعوت می‌نماییم.

مطالب مرتبط